Przejdź do głównej zawartości

"Zdrowie ze smakiem" - z moim przepisem! :)

Dzisiejszy post nie będzie opisem nowego przepisu. Będzie dotyczył przepisu, który z pewnością już znacie. Za sprawą Dietetycznych Rewolucji z firmą Oleofarm oraz ogólnie bardzo ciekawej i owocnej współpracy, w zeszłym tygodniu otrzymałam książkę, na którą czekałam z wielkim podekscytowaniem.  
Znalazł się w niej m.in. mój przepis oraz moich blogowych (i nie tylko!) znajomych. Książka napełniła mnie ogromną radością! Nie tylko ze względów oczywistych, ale również z uwagi na jej wartość samą w sobie. Oprócz bardzo ciekawych przepisów, odtworzonych przez szefa kuchni Grzegorza Pomietło wraz z zespołem, zawiera także komentarze dietetyków (przy każdym przepisie) oraz rady kucharzy. Każdy z nich jest ujęty w niezwykle apetyczną i przejrzystą formę. Zawiera wartość kaloryczną, stopień trudności i czas przygotowania danej potrawy. Książka jest podzielona na działy. Oprócz wyżej wymienionych zalet, największą w mojej ocenie jest początek książki "Wiem, co jem". Znajdziecie tam zasady zdrowego odżywiania, informacje na temat zdrowych tłuszczów, abc witamin i minerałów. Są to informacje przekazywane nam podczas warsztatów, jednak trudno było
o wszystkich pamiętać. 


Zachęcam Was do pochylenia się nad tą bardzo wartościową książką. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Póki co możecie ją nabyć na stronie oleofarm24.pl. Poniżej przedstawiam mój przepis, który znalazł się w książce :)


Komentarze

 1. Mariko, gratuluję! To pierwszy krok do szerszej publikacji Twoich wspaniałych przepisów. Książka ładnie się prezentuje. I zachęca do kupna. Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!!! och,to mam zadanie do wykonania-poszperać za książką:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Muszę zerknąć na te książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez bardzo gratuluję, choć wcale się nie dziwię, bo przepis zarówno zdrowy jak i smakowity, książka zapowiada się bardzo interesująco ! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Książka bardzo ładnie wydana i trzeba koniecznie jej poszukać. Brawo

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i życzę kolejnych publikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdeczne gratulacje! Wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz :*

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy dressing do sałaty

Oponki z serka homogenizowanego