poniedziałek, 30 grudnia 2013

...

Moi Drodzy, Święta minęły, spotykając na drodze ciszę - zarówno na blogu, jak i w sercu. Od wielu z Was otrzymałam świąteczne życzenia, za co bardzo dziękuję. Wybaczcie za ciszę z mojej strony, ale w obliczu rodzinnej tragedii nie było siły zarówno świętowanie, jak i odwzajemnianie życzeń. 
Życie jest tak kruche i nieprzewidywalne, jak nic innego na świecie. W związku z tym, w Nowym Roku 2014 życzę Wam szczerej, codziennej radości z życia, zdrowia, miłości i spełnienia najskrytszych marzeń. 


Niedługo wrócę do Was z nowymi przepisami, lecz potrzebuję jeszcze trochę czasu.

Marika

9 komentarzy:

 1. Mariko, przykro mi że coś złego Ci się zdarzyło. Mam nadzieję, że czas uleczy rany. Na Nowy Rok życzę Ci spokoju i pogody ducha, Krys

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana bardzo mi przykro,że spotkało Was nieszczęście.Z całego serca życzę sił i spokoju w nadchodzącym Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymajcie się! Siły, zdrowia i szczęścia!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten rok i dla mnie był trudny z powodów myślę że podobnych do Twojego. Bardzo współczuję i rozumiem co czujesz. Mam nadzieję, że Nowy rok pozwoli uleczyć rany i mimo wszystko przyniesie choć odrobinę szczęścia i dużo siły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mariko współczuję i bardzo mi przykro. Trzymajcie się dzielnie. Życzę Wam siły, aby przetrwać najgorsze. Potem będzie lepiej, musi być. Czas leczy rany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mariko, tak mi przykro :( Trzymaj się, bądź dzielna. Oby w Nowym Roku spotkały Cię same wspaniałe chwile!

  OdpowiedzUsuń
 7. Strasznie smutno, przykro mi i mam nadzieję, że czas wyleczy rany. Oby Nowy Rok okazał się łaskawszy. Trzymaj się Mariko, dużo sił!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego - by Nowy Rok przyniósł same dobre dni!
  Życzę dużo siły by przetrwać te najgorsze!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

drukuj